Wydawca treści Wydawca treści

Regulamin -pokoje gościnne

REGULAMIN   KORZYSTANIA  Z  POKOI  GOŚCINNYCH

W  NADLEŚNICTWIE  WŁOSZCZOWA

Witamy Państwa w  pokojach gościnnych  Nadleśnictwa Włoszczowa i życzymy miłego pobytu. Prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w naszych pokojach. Niniejszy regulamin pozwoli na określenie jasnych zasad z korzystania z naszego  pokoju gościnnego tak by obie strony nie musiały rozwiązywać nieprzyjemnych sytuacji. Regulamin określa sposób użytkowania pokoju gościnnego.

  1. Doba rozpoczyna się o godzinie  14:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 10:00 dnia następnego.
  2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu i wpłacana z góry w kasie Nadleśnictwa w godzinach jej otwarcia lub przelewem na konto Nadleśnictwa przed wynajmem pokoju . W sytuacji przyjazdu gości po godzinach urzędowania biura nadleśnictwa opłata za wynajem jest wymagana w następnym dniu pobytu gości w pokoju gościnnym. W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, pobrana za pobyt należność nie podlega zwrotowi. W dni wolne od pracy klucze od pokoju gościnnego można odebrać od dozorcy, natomiast w dni pracujące od  sekretarza nadleśnictwa w godzinach od 715 do 1515.
  3.  Ze względu na komfort Państwa oraz przyszłych Gości w obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Palenie jest dozwolone na zewnątrz budynku. Prosimy również o niewprowadzanie na teren domu i posesji żadnych zwierząt.
  4. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości zarówno w pokoju jak i w oddanej do Państwa dyspozycji kuchni i łazience.
  5. Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 7:00 rano. Zachowanie osób przebywających  w pokojach nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości, jak i mieszkańców budynku.
  6. Za wszelkie szkody i braki powstałe z winy osoby zakwaterowanej w pokojach gościnnych lub z winy osób jej towarzyszących odpowiada osoba zakwaterowana w pokoju gościnnym. Ponosi ona również odpowiedzialność materialną za powstałe szkody. Osoba zakwaterowana zobowiązana jest do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych,  do zachowania czystości i porządku, właściwego użytkowania urządzeń sanitarnych i kanalizacyjnych oraz do powiadomienia o wszystkich awariach w użytkowanym pokoju jak również  o naturalnym zużyciu znajdujących się w nich urządzeń.
  7. Prosimy o nieregulowanie ogrzewania. Wszelkie oczekiwania w tym zakresie należy zgłosić sekretarzowi nadleśnictwa.
  8. Każdorazowo  opuszczając pokój należy pamiętać o zamknięciu okien i wyłączeniu urządzeń AGD i RTV.
  9. Osoba korzystająca z pokoju gościnnego nie może przyjmować na nocleg osób trzecich.
  10. Nadleśnictwo nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa oraz za rzeczy wartościowe bądź pieniądze pozostawione przez Gościa w pokoju.

Korzystającym z pokoju gościnnego życzymy  miłego i spokojnego wypoczynku na terenie naszego nadleśnictwa.

Włoszczowa, dnia 30 czerwca 2020 r.                            Z A T W I E R D Z A M:

Nadleśniczy Nadleśnictwa

Włoszczowa