Lista aktualności Lista aktualności

WAŻNY KOMUNIKAT- Koronawirus

W związku z epidemią koronawirusa Nadleśnictwo Włoszczowa informuje, że od dn. 16.03.2020 r. do odwołania, biuro nadleśnictwa będzie nieczynne dla interesantów, a wstęp do siedziby nadleśnictwa będą miały tylko upoważnione osoby będące pracownikami Lasów Państwowych.

Z uwagi na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się (SARS-CoV-2) koronawirusa, w trosce o Państwa jak i nasze bezpieczeństwo postanowiliśmy podjąć następujące działania:

1)      Wszystkich interesantów prosimy o załatwianie pilnych spraw w miarę możliwości mailowo [wloszczowa@radom.lasy.gov.pl] lub telefonicznie [41 39-42-719];

2)      Jeżeli uważacie Państwo że Wasz przyjazd do Nadleśnictwa jest niezbędny to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne (część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną),

3)      Po przyjeździe do biura prosimy kontaktować się telefonicznie bezpośrednio z pracownikiem odpowiedzialnym za poszczególną sprawę, gdyż obowiązuje zakaz wprowadzania, bez uzasadnionej przyczyny, osób trzecich do strefy pomieszczeń służbowych.

4)      W budynku biurowym od dnia 16.03. 2020 r. obowiązuje jeden punkt odbioru korespondencji (skrzynka pocztowa przy wejściu głównym).

 

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkich, ale wierzymy, że spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem.

 

Dziękujemy za zrozumienie.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Włoszczowa